O nás

To jsem já, Jana. Oblíbila jsem si venkovní únikovky a mrzelo mě, že jich je na jihu Čech tak málo. Pak nemá dnešní mládež vysedávat u počítačů… To je ironie, sama jsem ta mládež.

A tohle je můj manžel Jan, který mě podporuje v mých nápadech a rozmarech. Budějčáci. Sportujeme a cestujeme.

21.3.2021 se nám narodila dcera Nina.

8.11.2019 se nám narodila Keylie.

Historie Únikovky venku

Březen 2021

Chceme rozšířit možnosti bezpečných aktivit v době pandemie.

Píše se březen 2021 a už nás také užírá být stále zavření doma, pracovat z home office, nemít možnost užít si něco neobvyklého. Proto jsme vytvořili aktivitu, která by měla být zároveň bezpečná a zároveň nevšední.


Květen 2021

Expandujeme do Písku

Náš záměr se zdá být v souladu s potřebami lidí, rozšířili jsme tedy naše pole působnosti. Budějckou venkovní únikovku jsme přejmenovali na Únikovku venku a zavykopli jsme druhou jihočeskou únikovku.


Červen 2021

Rozšiřujeme počty sad pro 4 skupiny v jeden okamžik pro potřeby například školních výletů, táborů atd. Nakoupili jsme také fungl nové pomůcky pro hru.


Červenec 2021

Únikovka venku je v Horní Plané

Třetí trasu Únikovku venku jsme vytvořili také v Horní Plané. Jde o detektivní příběh námořní služby.

Co je to venkovní úniková hra?

Venkovní úniková hra je outdoor volnočasová aktivita pro děti i dospělé, pro rodiny, kolegy z práce, školní výlety nebo bandu kamarádů. Vhodná na dobu, kdy chcete zažít něco nového, neobvyklého. Na venkovní únikovou hru doporučujeme chodit ve skupinách. Úkoly jsou zaměřeny na různé oblasti a víc hlav, víc ví. Venkovní úniková hra je svým principem hodně podobná počítačové arkádě v reálném světě.

Všechny trasy Únikovky venku jsou prošpikované úkoly, rébusy a šiframi, které je nutné zdolat ať už fyzicky nebo hlavou, abyste se dostali dál po trase.

Na venkovní únikovou hru doporučujeme chodit ve skupinách. Úkoly jsou zaměřeny na různé oblasti a víc hlav, víc ví. Osobně doporučuji vzít si s sebou také občerstvení, kdyby vám po cestě třeba vyprahlo :).

Doufáme, že si to dočasné odpoutání od technologií užijete.

Jsme Budějčáci. I s miminkem se snažíme udržovat si aktivní životní styl. Máme rádi přírodu, cestování a sport.

Island 2019

Omán 2019

Pojď se s námi na chvíli odpoutat od každodenní všednosti a zahrát si venkovní únikovku.